طراحی نرم افزارهای تحت وب

نرم افزارهای مبتنی بر وب بهتر از نرم افزارهای معمولی هستند!
نرم افزار مبتنی بر وب چیست؟

نرم افزار مبتنی بر وب نرم افزاری است که شما از طریق اینترنت و با مرورگر وب استفاده می کنید و نیازی نیست فایلی را نصب کنید یا نرم افزاری را دانلود کنید و یا نگران ارتقا آن باشید. اگر از یک بانک آنلاین یا برنامه ایمیل مبتنی بر وب مانند Gmail، Hotmail یا Yahoo Mail استفاده می کنید، پس شما در حال استفاده از نرم افزار مبتنی بر وب هستید.


چرا نرم افزار تحت وب برای کسب و کار شما بهتر است؟

وقتی از نرم افزارهای مبتنی بر وب استفاده می کنید، لازم نیست نگران مسائل فنی باشید – و با خیال راحت به کسب و کار خود بپردازید زیرا تمام امنیت ، آپ‌تایم ، پشتیبان‌گیری و ارتقاء و موارد "IT guy" مدیریت شده است.

چرا نرم افزارهای مبتنی بر وب ایمن تر هستند؟

با نرم افزارهای سنتی، کارمندان داده ها را روی لپ تاپ، درایوهای USB یا هارد دیسک های قابل حمل ذخیره می کنند و آنقدر که به نظر می رسد امن نیستند. لپ‌تاپ‌ها دزدیده می‌شوند، به ندرت به‌درستی از رایانه‌ها نسخه پشتیبان تهیه می‌شود، و به ندرت دستگاه‌ها با آخرین نرم افزار های امنیتی به‌روزرسانی‌ می شوند. وقتی از نرم‌افزار مبتنی بر وب استفاده می‌کنید، داده‌های شما در سرورهای امن، همیشه به‌روز شده و پشتیبان‌گیری می شوند و همچنین در یک مرکز داده پیشرفته و بسیار امن ذخیره می‌شوند .

همه چیز با هم در یک مکان!

یک مزیت کلیدی نرم افزارهای مبتنی بر وب این است که تمام داده های شما متمرکز و در هر زمان از طریق وب و از هر رایانه ای قابل دسترسی است. شما نمی توانید به اشتباه چیزی را در نرم افزار بگذارید زیرا همه چیز در یک مکان در وب ذخیره می شود واز هر جایی می توانید کاملا ایمن و محافظت شره با رمز عبور به آن دسترسی داشته باشید.

روزانه و به طور خودکار از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه می شود!

پشتیبان‌گیری‌های شما در مکان‌های مختلف ذخیره می‌شوند. در واقع میتوان گفت بک آپ های شما دارای پشتیبان هستند. شما هرگز داده ای را از دست نخواهید داد.

اطلاعات شما امن و مطمئن است!

سرورهای پیشرفته با قفل های بیومتریک و نظارت 24 ساعته محافظت می شوند. نرم افزار و زیرساخت شما به طور مرتب با آخرین نرم افزار های امنیتی به روز می شود و همچنین ترافیک شبکه در پشت فایروال جریان دارد تا داده های شما را ایمن نگه دارد.

شما همیشه از جدیدترین و به روز ترین نسخه استفاده می کنید!

برخلاف نرم افزارهای سنتی که از شما می خواهند به روز رسانی ها را خودتان دانلود و نصب کنید، نرم افزار های تحت وب به طور خودکار به روز می شوند. در واقع شما در هر زمان از نرم افزاری استفاده می کنید که آخرین نسخه و بهترین نسخه است .

هیچ چیز برای نصب وجود ندارد!

با نرم افزار تحت وب چیزی برای دانلود یا نصب وجود ندارد . فقط با مرورگر وب که از قبل دارید (اینترنت اکسپلورر، سافاری یا فایرفاکس) وارد می شوید. این دقیقاً مانند بانک آنلاین یا برنامه ایمیل مبتنی بر وب شما است.

شما هرگز نباید بپرسید "آیا سازگار است"؟

نرم افزارهای قدیمی فقط برای پلتفرم های خاصی در دسترس بود. مثلا فقط نرم افزار ویندوز، نرم افزار مک و غیره وجود داشتند. نرم افزار تحت وب روی هر پلتفرمی با مرورگر وب و اتصال به اینترنت کار می کند و مک، ویندوز، لینوکس همگی پشتیبانی می شوند.

فیلتر کردن سطح دسترسی برای هر کاربر!

یکی از برترین مزایای نرم افزار های تحت وب قابلیت فیلتر کردن و به زبان ساده تر قابلیت تعیین سطح دسترسی کاربران به بخشهای مختلف نرم افزار را دارد به طوری که شما می توانید برای مدیران ،کارمندان ویا کاربران خارج از سازمان خود بخشهای مشخصی از نرم افزار را نمایش بدهید.

شما می توانید در هر مکانی به نرم افزار دسترسی داشته باشید!

وقتی از نرم افزارهای مبتنی بر وب استفاده می کنید دفتر کار شما همه جا است. در محل کار، در خانه، یک هتل، در دفتر مشتری، حتی در تلفن همراه شما. داده های شما در هر جایی که به اینترنت متصل باشید قابل دسترس است.