طراحی وب سایت بین المللی

طراحی وب سایت بین المللی و چند زبانه
طراحی سایت بین المللی که به آن طراحی سایت به چند زبان خارجی نیز گفته می شود. در دسته پروژه های طراحی سایت بازرگانی یا شرکت های فعال در صادرات و واردات به حساب می آید. اهمیت طراحی وب سایت بین المللی با توجه به گسترش روابط تجاری بین شرکت های مختلف بازرگانی فعال در صادرات و واردات روز به روز بیشتر می شود. قطعا می دانید که چرخه اقتصادی ملت ها و کشورهای مختلف بر پایه روابط تجاری بین کشورهاست. یکی از راه های مؤثر در زمینه تداوم این چرخه اقتصادی برقراری روابط بین شرکت های مختلف بازرگانی و بین المللی می باشد. امروزه دنیای مراجعات حضوری و عقد قرارداد حضوری یا آشنایی با شرکت های مختلف از طریق سفرهای کاری چندین ماهه گذشته و دنیای مدرن امروزی از وب سایت و بستر آنلاین استفاده می کند.طراحی سایت اختصاصی بین المللی یا خارجی به منظور این است که شرکت ها بتوانند خیلی راحتتر و سریعتر با هزینه های به مراتب کمتر در بستر اینترنت خود را معرفی کنند .و در معرض دید شرکت های کشورهای مختلف قرار دارند. با این روش شرکت های دیگر در کشورهای مختلف آنها را پیدا کرده و روابط تجاری و عقد قرارداد در کوتاه ترین زمان ممکن شکل می گیرد. در نهایت نیز با فعالیت این نوع شرکت ها و از طریق ارزآوری و صادرات، چرخه اقتصادی یک کشور رونق پیدا می کند.شرکت های مختلف برای ساخت سایت بین المللی مناسب کسب و کارشان نیازمند همکاری با شرکت طراحی سایت حرفه ای می باشند. که به طور کامل بر روی جنبه های مختلف طراحی و سئو مسلط باشد.


  • طراحی و تولید وب سایت
  • طراحی و تولید نرم افزار های تحت وب
  • خدمات سئو (SEO) و موتور های جستجو
  • نصب و راه اندازی ابزار نظارت بر رفتار مشتری بر روی سایت
  • عیب یابی و توسعه های نرم افزاری

طراحی وب سایت،طراحی نرم افزار تحت وب،طراحی اپلیکیشن موبایل،خدمات سيو،خدمات سئو

ویژگی های طراحی سایت بین المللی
طراحی سایت بین المللی همراه باید دارای ویژگی های مهمی باشد که در این بخش به آن اشاره خواهیم کرد.

توجه داشته باشید که این ویژگی ها کلی هستند و موارد جزئی بسته به نوع کسب و کار متفاوت است.


طراحی متفاوت و جابجایی بخش ها: طراحی سایت بین المللی فقط به ترجمه سای مبدأ به زبان کشور مقصد مثل کشورهای عربی یا ترکیه نیست بلکه باید به جابجایی بخش ها نیز توجه داشته باشید. به عنوان مثال در طراحی سایت خارجی چون طبق اصول قواعد نوشتاری زبان انگلیسی از چپ به راست می باشد باید در طراحی سایت نیز منوها از چپ به راست قرار بگیرند در غیر این صورت بازدید کننده خارجی به حرفه ای نبودن شما پی برده و همان لحظه سایت را ترک می کند.


صفحه درباره ما:

در صفحه درباره ما علاوه بر توضیح فعالیت و سیاست کاری شرکت باید به خدماتی که برای شرکت های خارجی کشورهای دیگر در نظر گرفته اید اشاره داشته باشید. اگر محصولات یا خدمات خاصی در نظر گرفته اید به آنها بپردازید و یک دیدگاه کلی از خودتان و جایگاهی که نسبت به رقبا دارید ارائه کنید.


صفحه تماس با ما:

در طراحی وب سایت بین المللی برای صفحه تماس با ما برای ثبت شماره تماس شرکت اصلی و شعبه خود در ایران باید کد کشور را نیز قید کنید و آدرس محل کار نیز طبق اصول آدرس دهی در زبان انگلیسی باشد. سپس به شعبه های خود در سایر کشورها اشاره کنید و آدرس و شماره تماس و همچنین شبکه های اجتماعی که فعالیت دارید را معرفی کنید و لینک بگذارید.


پرتال کاربری:

در طراحی سایت بین المللی دقت داشته باشید که پرتال کاربری بسیار مهم است تا شرکت های مختلف بتوانند از طریق پنل کاربری و با داشتن هویت حقوقی تأیید شده و ثبت اطلاعات شرکت، ارتباط سریع و مؤثری داشته باشند. برای قرار دادن اطلاعات و امکانات کامل در این بخش باید با شرکت طراحی سایتی همکاری کنید که در زمینه طراحی پرتال حرفه ای باشد.


منوهای حرفه ای:

منوهای وب سایت برحسب نوع کسب و کار باید دسترسی ساده و سریعی برای شرکت های بازرگانی مختلف فراهم کند و خیلی سریع به بخش مدنظر خود دسترسی پیدا کنند. طراحی سلسله مراتبی یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود.


اسلایدر با کیفیت:

شرکت های بین المللی حرفه ای به تأثیر اولیه ای که به محض ورود خود به درون سایت می گیرند اهمیت زیادی می دهند. پس در طراحی وب سایت بین المللی یا خارجی باید به قرار دادن اسلایدر حرفه ای و با کیفیت که در آن کلیات فعالیت شرکت و محصولات ویژه و مهم به نمایش در می آیند اهمیت خاصی بدهید. از نمونه سایت های بین المللی تأثیرگذار در زمینه می توان به وب سایت بین المللی شرکت نیوآ (Nivea) اشاره کرد.


سؤالات متداول:

شرکت های بین المللی باید بخشی در سایت خود به عنوان سؤالات متداول قرار دهند و در مورد هر سؤال نیز لینک به بخش مربوطه برای دریافت اطلاعات بیشتر بگذارند. با این کار نشان می دهند که چقدر نسبت به نیاز مشتریان خود آگاهی دارند و حرفه ای عمل می کنند.


فونت و نوشته های مناسب و دقیق:

فونت در وب سایت شرکت های بین المللی باید حالت رسمی داشته باشد در غیر این صورت تأثیر بسیار منفی روی شرکت های خارجی به عنوان مشتریان کسب و کار خواهد گذاشت. نوشته های وب سایت باید از لحاظ اصول گرامری، نوشتاری و املایی بدون عیب و غلط باشند. لذا طراحی وب سایت بین المللی نیاز به مترجم حرفه ای هم دارد.


چت آنلاین و پشتیبانی ۲۴ ساعته:

در طراحی سایت بین المللی باید دقت داشته باشید که ویژگی چت آنلاین و پشتیبانی ۲۴ ساعته باید کاملا واقعی باشد. کشورهای مختلف با یکدیگر اختلاف ساعت زمانی دارند و نمی توان طبق ساعت کاری کشور مبدأ یا اولیه رفتار کرد و خدمات پشتیبانی قرار داد. لذا در ساخت سایت بین المللی یا خارجی به طور کلی چت آنلاین و پشتیبانی ۲۴ ساعته باید وجود باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول کاربران در رابطه با طراحی وب سایت.

۱ /

چگونه طراحی وب ریسپانسیو تجربه کاربر را بهبود می بخشد؟

نقش مهم طراحی وب ریسپانسیو در بهبود تجربه کاربر قابل تاکید نیست. طراحی وب سایت واکنش گرا یک تجربه ثابت را در رزولوشن های مختلف صفحه نمایش ارائه می دهد. عناصر غیر ضروری صفحه را حذف می کند و تجربه آنلاین عالی را برای کاربران فراهم می کند. چه صاحب کسب و کار یا یک بازاریاب باشید.

۲ /

چه مدت طول می کشد تا یک وب سایت طراحی شود؟

مدت زمان لازم برای تکمیل طراحی وب سایت بر اساس اندازه وب سایت (تعداد صفحات) و نوع طراحی مورد نیاز و در صورت نیاز به جلوه های ویژه یا جنبه های توسعه منحصر به فرد متفاوت خواهد بود. آنچه ضروری است، دوره آماده سازی است که در طی آن وایرفریم ها ساخته می شوند.

۳ /

چگونه می توانم وب سایت موجود خود را دوباره طراحی کنم؟

اگر می خواهید وب سایت شما نیازهای بازدیدکنندگان سایت شما را برآورده کند. طراحی مجدد وب سایت یک تمرین ارزشمند است. نتایج برتر تجربه کاربری در کاربر شما به راحتی وب سایت شما را به روشی که شما مد نظر داشتید پیمایش و کشف می کند. برای اطمینان از اینکه وب سایت شما برای تجربه کاربری ساخته شده و مرتبط باقی می ماند. ممکن است لازم باشد یک به روز رسانی طراحی را در نظر بگیرید. این فرآیند شامل تجزیه و تحلیل عملکرد، درک کاربران فعلی و بازدیدکنندگان بالقوه شما. تجزیه و تحلیل رقبا، تعیین اهداف، به روز رسانی استراتژی سئو و بهینه سازی سایت با طراحی واکنش گرا است.

۴ /

طراحی وب سایت ریسپانسیو چیست؟

طراحی واکنشگرا روشی است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک هنجار است. این طراحی وب سایت است که برای نمایش در دستگاه های مختلف صرف نظر از اندازه یا صفحه نمایش آنها مقیاس می شود. این بدان معنی است که محتوای شما در سایت همیشه واضح و برای تجربه کاربری بهینه شده است، صرف نظر از دستگاهی که کاربر شما وب سایت را در آن مشاهده می کند. این روشی است که می‌توانید وب‌سایت‌ها را هم در رایانه‌های رومیزی و هم در دستگاه‌های تلفن همراه بدون نیاز به یک سایت تلفن همراه مجزا جلوه دهید. برخی از وب‌سایت‌های واکنش‌گرا را که برای مشتریان ایجاد کرده‌ایم ببینید .

۵ /

طراحی وب دوستدار سئو چیست؟

این طراحی وب سایت است که استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو SEO)) را در نظر می گیرد. یک طراح وب سایت باید با در نظر گرفتن سئو سایت را ایجاد کند تا یک بازاریاب دیجیتال بتواند سایت را بهینه کند. به این ترتیب وب سایت ترافیک بیشتری به دست می آورد و در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه خوبی خواهد داشت. گوگل تمام وب سایت ها را خزیده و فهرست می کند و آنهایی که برای جستجو بهینه شده اند از رتبه بهتر و اعتبار دامنه بالاتر برخوردار خواهند شد.

۶ /

وب سایت من هر چند وقت یک بار باید به روز شود؟

این برای بخش های مختلف وب سایت شما متفاوت است. به عنوان مثال، محتوای خود را می توانید به طور مرتب به روز کنید که احساس می کنید با نام تجاری و پیام شما مطابقت دارد. مشتریان از محتوای جدید و تازه لذت می برند، بنابراین باید به سادگی تعداد دفعات به روز رسانی های خود را تعیین کنید. اکثر وب سایت ها یک صفحه وبلاگ دارند و اینجاست که می توان محتوای جدید و مرتبط را به وب سایت شما اضافه کرد و اکثر برندها به روز رسانی های هفتگی را ارسال می کنند. اگر محتوای شما بهینه شود، رتبه جستجوی ارگانیک شما نیز بهبود خواهد یافت. هنگامی که امنیت و عملکرد خود را در وب سایت خود در نظر می گیرید، معمولاً باید هر چند ماه یکبار این موارد را به روز کنید. یا زمانی که یک ویژگی جدید برای اطمینان از مطابقت وب سایت شما با موتورهای جستجو مورد نیاز است. برای تعیین فراوانی این به روز رسانی ها با تیم طراحی و توسعه خود صحبت کنید.